Подарунки для юних чемпіонів

Передача, удар – вболівальники на мить затримують подих – гол! Це не гра футбольного чемпіонату Європи. Але емоцій не менше. Навпаки-емоції вирують! Дівчата скандують, вимахують саморобними султанчиками – відбувається чемпіонат з футболу пришкільного оздоровчого табору «Сонячний» ЗОШ №4 м. Вишневе.

Керівник табору Анеля Коркіна радіє за дітей – їх весело, а це — головне. Адже вчителі-вихователі подбали про гарний відпочинок для дітей.

— Табір охопив відпочинком близько 100 дітей молодшої ланки, — розповідає Анеля Василівна. – У нашому таборі створено три загони: «Невгамовні», «Краплинки», та «Весела сімейка».

DSCF883

DSCF8276

За словами директора табору, діти перебувають від 9.00 до 15.00. З ними займаються заступник директора табору Галина Власюк та старший вихователь Ольга Логачова. Програмою передбачено цікаві заходи, зокрема день бантика, конкурси «Казка», «Міс та Містер табору», «Українська пісня», ігри «Пошук скарбів» та інші, свято здоров’я тощо.

Але в дні, коли вся Європа спостерігає за перебігом чемпіонату з футболу, просто неможливо було обійтися без власного чемпіонату.

Саме його і побачили дорогі гості, котрі того дня завітали до пришкільного табору «Сонячний».

Депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко із задоволенням спостерігав за грою юних футболістів. Коли вони, розпашілі від активного руху, завершили чергову гру свого чемпіонату, Юрій Володимирович звернувся до дітей:

— Я довідався, що у вас сьогодні відбувається турнір з футболу,- Юрій Цікаленко. – Тому вирішив приїхати до вас і привітати з такою подією. Я сам дуже люблю спорт, підтримую його розвиток і радію, коли діти, як і ви, займаються фізкультурою та спортом.

Директор табору Анеля Коркіна сказала дітям, що завдяки Юрію Володимировичу на усіх учасників чемпіонату чекають призи та подарунки, адже він привіз для них чимало спортивного інвентарю. А Юрій Цікаленко побажав усім юним спортсменам великих перемог та міцного здоров’я.

— Ми радіємо, коли до нас приходять такі люди, як Юрій Володимирович,- говорить Анеля Василівна. – Це людина, яка може надихнути молодь та показати добрий приклад.

 

22 червня 2012 року «Вибір»