Юні спортсмени показали свої успіхи

Традиційне свято з нагоди Всесвітнього дня захисту дітей для своїх опікунів приготували вихованці дитячого будинку «Колиска дитячої надії», що у Новосілках.

Серед численних гостей свята наш земляк – заслужений тренер України Юрій Цікаленко.

Незвичайна вистава – розповідь про тиждень маленьких мешканців дитячого будинку – зачарувала глядачів. Діти розповіли про те, як весело та змістовно вони проводять своє дозвілля. І багато в чому саме завдяки допомозі та підтримці своїх дорослих друзів. Адже малеча не тільки відвідує заняття у школі, а також вчиться малювати, танцювати, займатися спортом тощо. Зокрема хлопці впродовж 2011-2012 навчального року займаються греко-римською боротьбою у спортивному комплексі, що знаходиться у Круглику. За цей час вони встигли взяти участь у кількох турнірах, багато хто з них виборов заслужені медалі.

Показові виступи юних спортсменів продемонстрували те, що вони встигли навчитися під час тренувань. А показати було що, адже хлопці за цей час стали більш організованими, дисциплінованими та фізично загартованими.

Директор дитячого закладу Тетяна Петруннікова від імені усіх вихованців щиро подякувала гостям та найдорожчим друзям за увагу та турботу, якою вони оточують маленьких сиріт.

Подарунків того дня малеча отримала чимало. Серед них і солодощі та фрукти від Юрія Цікаленко.

 

22 червня 2012 року «Вибір»