Обіцянку виконано — котел замінено

Під час останніх відвідин Юрієм Цікаленко Київського обласного спеціалізованого будинку дитини лікар Наталія Власенко озвучила йому нагальну потребу – необхідність заміни котла для приготування їжі маленьким сиротам — вихованцям закладу. Юрій Володимирович тоді пообіцяв допомогти. І ось саме у День захисту дітей разом із вже традиційними фруктами для малечі депутат облради привіз до будинку обіцяне кухонне устаткування.

— Ми постійно готуємо для дітей,- пояснює головний лікар,- тому устаткування потребує через певний час заміни. І ми дуже вдячні Юрію Цікаленку за увагу та його вірність власному слову. Таку якість не часто зустрінеш у наш час. Тому ми пишаємося, що серед наших постійних друзів є такий надійний та вірний своєму слову, як Юрій Цікаленко, — Наголосила Наталія Власенко.

DSCF08

Принагідно Юрій Володимирович завітав до малечі – діти, як ніхто інший, — добре відчувають суть людини. Тож дитячі усмішки стали найдорожчою винагородою за щирість та батьківську турботу.

— Чужих дітей не буває,- переконаний Юрій Володимирович. – І дуже добре, що нині триває робота по влаштуванню дітей-сиріт у прийомні родини. Але ці діти за станом здоров’я потребують кваліфікованої медичної допомоги, з якою прийомні батьки самотужки нездатні впоратися. Тому я особливо ціную добре серце Наталії Олександрівни та її колег, які працюють з цими знедоленими дітками. Така щира любов надихає робити добро задля нашого майбутнього – дітей, — підкреслив Юрій Цікаленко.

 

22 червня 2012 рік «Вибір»