Рух уперед супроводжують добрі справи

Останні клопоти нині тривають в усіх навчальних закладах України та зокрема Києво — Святошинського району. Чималий обсяг робіт — в основному капітальні ремонти приміщень — відбувається за бюджетні кошти. До ремонтування класних кімнат традиційно долучаються батьки, яким хочеться, щоб діти навчалися у хороших умовах. Адже не дарма школу називають другим домом. Втім, цього зазвичай замало для того, щоб привести у школі все до ладу. Ось тут і допомагають меценати та благодійники.

17

Один із них – благодійник Юрій Цікаленко. Численними добрими вчинками він заслужив свою добру славу благодійника. Саме тому із щирою готовністю допомогти відгукнувся на прохання директора Боярської ЗОШ №1 Катерини Мелашенко.

— Я знала, що він дуже добра та чуйна людина, котра завжди чує звернуті до нього прохання, — розповідає Катерина Миколаївна. – Але вперше отримала нагоду особисто переконатися в цьому, коли попросила допомогти відремонтувати зону умивальників, що встановлена перед входом до їдальні.

Як розповіла директорка навчального закладу, вже наступного дня після її звернення до школи прибули фахівці від Юрія Цікаленка. Вони оглянули фронт робіт. І, не відкладаючи надовго, приступили до заміни старого кахлю. Наразі роботи підходять до завершення. І робітники вже приступають до заміни сантехніки.

— Я вражена, — зізнається Катерина Мелашенко. – Юрій Цікаленко – це людина з великим майбутнім. Він демонструє риси справжнього чоловіка: вірність своєму слову та великі людяність і душевну щедрість.

Про такі свої вчинки Юрій Цікаленко говорить завжди однаково: «Я роблю те, що повинен». Можливо, в цьому полягає секрет справжньої величі цієї людини – не прив’язуватися до плодів своєї праці, а постійно рухатися вперед, залишаючи за собою малі та великі добрі справи як віхи пройденого шляху.

До речі, аналогічну допомогу Юрій Цікаленко нещодавно надав і Ходосіївській ЗОШ. Директор навчального закладу Наталія Ярошенко попросила Юрія Володимировича допомогти зробити поточний ремонт деяких приміщень. Він, як завжди оперативно, відгукнувся на прохання. Тож тепер завдяки підтримці Юрія Цікаленка у коридорі другого поверху школи поклеєні нові шпалери. Вже 1 вересня школярі оцінять турботу дорослих. Адже в Ходосіївській ЗОШ навчається 106 учнів. Із них 17 – цього року вперше переступлять поріг школи.

 

24 серпня 2012 року «Правда України»