Атлети Горенки отримали в подарунок тренажер

Вже другий рік працює оздоровчий клуб, який знаходиться у підвальному приміщенні Горенської сільської ради. Його організував тренер Сергій Травянко за допомогою своїх однодумців.

— Тут усі охочі мають змогу займатися рукопашним боєм, шейпінгом, кун‑фу, — розповідає Сергій Миколайович. — Кілька років поспіль ми намагалися відкрити цей зал. Але існували певні проблеми з виділенням приміщення.

12

Як розповів тренер, коли приміщення було виділено, разом з молодими жителями села, котрі люблять спорт, вони виконали величезний обсяг робіт. Звідси було вивезено кілька машин сміття, перш ніж до підвалу стало можливим зайти. Потроху ентузіасти розжилися на спортивне приладдя.

— У нас було сім тренажерів, розрахованих на різні групи м’язів. Але бракувало тренажера для тренування групи м’язів ніг, — продовжує Сергій Травянко. Про цю проблему дізнався заслужений тренер України Юрій Цікаленко. І зреагував на цю потребу як завжди дуже швидко. Вже за кілька днів до Горенківського оздоровчого клубу привезли новенький тренажер. Його, щоправда, ледве пронесли у двері. Але тренер лише усміхнувся: «Ми все одно будемо робити тут ремонт». Юрій Володимирович із задоволенням познайомився із тренером та спортсменами і пообіцяв, що ця зустріч і допомога клубу буде не останньою.

 

24 серпня 2012 року «Правда України»