Допомога людям, близьким по духу

Нещодавно до лікарні Коцюбинської селищної ради завітав гість — депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко. Не так давно — під час привітання медиків району та Приірпіння з професійним святом — він познайомився з дружним колективом медичних працівників Коцюбинського та його керівником — головним лікарем закладу Людмилою Бідулою.

dop_filtered

‑ Юрій Володимирович тоді поцікавився чи потребує лікарня якоїсь допомоги, — розповідає Людмила Миколаївна. – І я озвучила, що працівники нашого підрозділу – пункту швидкої медичної допомоги потребують спеціального одягу для здійснення виїздів на виклики. Юрій Володимирович пообіцяв надати допомогу. І ось ми стали свідками того, як він виконав свою обіцянку.

До Коцюбинського Юрій Цікаленко зі своїми помічниками привіз по 21 комплекту зимового та літнього одягу для працівників швидкої допомоги. — Я знаю, що такі сфери як освіта та охорона здоров’я завжди потребують особливої уваги та фінансової підтримки з боку влади, – говорить Юрій Цікаленко. — Але бюджетного фінансування, на жаль, не завжди вистачає на повне забезпечення усіх їх потреб. Ось тут і можуть допомогти спонсори та благодійники. Я з глибокою повагою ставлюся до людей у білих халатах, до їхньої благородної справи. І вважаю для себе справою честі надавати допомогу закладам соціальної сфери, зокрема охорони здоров’я. Мені дуже хотілося, щоб ці люди відчули реальну турботу про себе. Адже лікарі швидкої допомоги за будь ‑ якої погоди спішать на поклик про допомогу. Тому вони мені особливо близькі по духу. Особисто я вважаю, що роблю те, що повинен робити, тому також завжди допомагаю тим, хто того потребує. Тож із радістю взяв на себе клопіт про забезпечення медиків теплим та літнім спецодягом, — наголосив Юрій Цікаленко.

 

24 серпня 2012 року «Правда України»

Тетяна ЗУБКОВА