Зроблено ремонт дитбудинку

Нещодавно до дитячого будинку «Колиска дитячої надії», що знаходиться в селі Новосілки, знову завітав один із постійних піклувальників закладу Юрій Цікаленко.

Мета візиту – перевірити як виконується його обіцянка щодо ремонту приміщень. Директор дитбудинку Тетяна Петруннікова показує Юрію Володимировичу ошатні кімнати з новенькими шпалерами. Скрізь світлі та чисті стіни. Робітники саме завершують миття вікон після ремонту. Яскраве сонячне світло вривається до кімнат.

Untitled-2_900

— Ми дуже хотіли встигнути зробити цей ремонт, доки наші вихованці на відпочинку, — розповідає Тетяна Миколаївна. – Це вже вдруге Юрій Володимирович взяв на себе клопіт про повний ремонт усіх приміщень закладу. Вперше це було років п’ять тому, коли він зробив капітальний ремонт на другому поверсі.

Принагідно Юрій Цікаленко поцікавився як відпочивають діти і повідомив, що бере на себе фінансове забезпечення відпочинку маленьких вихованців «Колиски дитячої надії». Адже літо добігає кінця і піклувальник щиро хоче, щоб цей відпочинок дітям запам’ятався на увесь рік.

 

24 серпня 2012 року «Правда України»