Частування переможців

Близько двох тисяч ветеранів у переддень свята відвідали та привітали представники депутата Київської обласної ради Юрія Цікаленка. З приємністю отримали переможці Великої Вітчизняної війни продуктові набори від мецената. Крім цього він подбав і про частування для ветеранів. Так, ветерани Вишневого, Ірпеня, Ворзеля, Крюківщини, Петропавлівської та Софіївської Борщагівок, Михайлівки-Рубежівки, Горенич, Дмитрівки та ще багатьох населених пунктів району завдяки підтримці Юрія Цікаленка отримали можливість відсвяткувати День Перемоги та випити фронтових 100 грамів під смачні наїдки.

DSCF669

У привітанні ветеранів Ворзеля Юрій Цікаленко взяв особисту участь.

— Я глибоко шаную подвиг цих людей, — говорить Юрій Володимирович. — Всі вони далеко не молоді люди. Але силі духу та мужності нам у них можна ще повчитися.

Як зізнався Юрій Цікаленко, він завжди вітав з Днем Перемоги тих людей, які ціною власного здоров’я принесли світові мир.

— Ще у 1997 році, коли я тільки почав заробляти свої перші гроші, завжди вітав сусідів-ветеранів з Днем Перемоги. А нині я розумію, наскільки ці люди цінують увагу до себе. Адже вони, як ніхто інший, заслужили її, тому не хотів обійти увагою жодного із них.

 

31 травня 2012 року «Вибір»