Доземний уклін ветеранам

До Дня Перемоги у Вишневому відбулося чимало урочистих заходів. Зокрема, 7 травня під час урочистих зборів, які відбулися в актовій залі Вишневої міської ради, вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни — жителів міста.

Присутній на урочистостях депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко доземно вклонився ветеранам і наголосив:

— Я щиро вдячний вам за життя, яке ви подарували нам, вашим дітям та онукам. Я вклоняюся перед вашими подвигами та мужністю. А свою повагу до вас хочу підкріпити реальними вчинками, — зауважив Юрій Володимирович.

DSCF6557

DSCF6769

DSCF6781

І справді, Юрій Цікаленко не був голослівним. Усі учасники святкового заходу отримали від нього продуктові набори, крім того він подбав про святкове частування, яким завершилися урочистості. До речі, Юрій Цікаленко напередодні свята привітав продуктовими наборами усіх ветеранів Києво-Святошинського району та Приірпіння.

— Ці люди заслуговують на велику повагу з боку нинішнього покоління, і я вважав для себе за честь привітати з Днем Перемоги кожного із ветеранів, — зазначив Юрій Цікаленко.

Перед ветеранами виступили їхні бойові побратими і всі разом вони ніби перегорнули сторінки пам’яті. Завершився захід святковим концертом, який талановиті вишнівчани приготували для ветеранів.

9 Травня урочистості у Вишневому, присвячені Дню Перемоги, стартували святковою ходою по вул. Жовтневій. Колону очолили барабанщиці — вихованки Вишнівського ЦТДЮ. Ритм барабанного бою, який чергувався зі звуками військового духового оркестру надавали святу неповторного трепету.

Того дня у місті також відбувся святковий парад, вшанування пам’яті загиблих під час панахиди біля братської могили, частування ветеранів та великий концерт.

 

31 травня 2012 року «Вибір»