Ворзель вклонився героям

Урочистості з нагоди Дня Перемоги у селищі Ворзель відбулися, як і по всій Україні. Того дня на свято до жителів селища завітав і депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко. Він щиро привітав усіх учасників мітингу, що відбувся біля пам’ятника загиблим воїнам. І побажав ветеранам міцного здоров’я та довгих років життя.

Лунали теплі привітання на адресу ветеранів від селищного голови Олександра Венгрика та від бойових побратимів, зокрема жителя Боярки лікаря Миколи Ткаченка.

DSCF6806

DSCF6820

DSCF6837

Пролунала того дня і щира молитва за душі загиблих воїнів. Заупокійну літію відслужив настоятель парафії Святих Петра і Павла отець Василь.

Ось крокують воїни з живою гірляндою і покладають її на мармурові плити. Лунають залпи військового салюту. З глибокою повагою присутні покладають квіти до пам’ятника.

Та на цьому свято не завершується. Для усіх ветеранів в приміщенні школи накрито святковий стіл — про це подбав Юрій Цікаленко. Час спілкування з живими легендами — ветеранами Великої Вітчизняної війни спливав дуже швидко. Але в душах представників молодшого покоління залишився слід глибокої вдячності та радості від зустрічі з пам’яттю та її героями.