Вилітають пташенята з ДНЗ «Орлятко»

25 травня пролунав останній дзвоник для усіх дев’ятикласників. Але поруч з цією визначною подією відбулася іще одна — не менш важлива. У дитячому садочку Вишневого «Орлятко» відбувся випуск вихованців старшої групи. Більше тридцяти дітей створили для своїх вихователів та батьків незабутнє свято. Того дня було чимало приємних несподіванок для глядачів. Про це подбали діти, які співали та декламували вірші, танцювали та показували усі свої вміння. Але була ще одна несподіванка — цього разу для самих випускників. Про це подбав давній друг і меценат дошкільного навчального закладу Юрій Цікаленко.

82

99

130

133

DSCF7333_filtered

DSCF7307

— У нашому дитсадку завжди була добра традиція — дарувати випускникам приємні подарунки, — розповідає завідуюча закладом Людмила Котляр. — Зазвичай нам допомагав керівник місцевого комунального підприємства Богдан Особа. Але цього року, через скрутне фінансове становище підприємства, він не зміг нам допомогти. А так не хотілося ламати традицію. Тому ми звернулися до Юрія Володимировича за допомогою. І він з радістю відгукнувся на наше прохання.

…Та ось нарешті свято підходить до найголовнішого моменту — Людмила Олександрівна вручає випускникам альбоми, а Юрій Володимирович подарунки — набори письмового приладдя, зошити, альбоми, фарби тощо у спеціальних портфелях. Діти схвильовано притискають до грудей подарунки та роздивляються фотографії у своїх альбомах. Лунають слова щирої вдячності від батьків. А малеча із портфелями в руках хоч завтра готова йти до школи, так кортить скористатися шкільним приладдям.

Юрій Володимирович, вітаючи дітей із першим у їхньому житті випускним вечором, щиро зичить усім їм доброго здоров’я, веселих канікул та успіхів у навчанні.

Мить прощання — для дітей радісна, адже вони відтепер вже майже школярі, а для вихователів — щемка, адже пташенята вилітають із гніздечка…

 

31 травня 2012 року «Вибір»