Родина-це велика цінність

«Все добре та недобре починається з родини. Адже з пелюшок разом з материнським молоком малюк всотує в себе всю атмосферу, в якій зростає. Відтак дуже важливо, щоб молоде покоління зростало в атмосфері любові та турботи про близьких людей. Так вважає депутат Київської обласної ради, батько чотирьох дітей Юрій Цікаленко. — Я розумію, що таке виховувати багато діток. Тому мені хотілося виявити увагу до багатодітних родин та підтримати їх на цьому непростому шляху».

Святковий захід з нагоди Дня матері та Дня родини для багатодітних сімей Боярки організував заний благодійник Юрій Цікаленко.

Захід відбувся 15 травня в бенкетному залі «Калина», що у Боярці. Святково вбрані столи зі смачними наїдками чекали на дорогих гостей. Учасники заходу — члени громадських організацій «Родина — 7’Я» та асоціації багатодітних родин «Велика сім’я» — не завжди мають час, щоб ось так зустрітися та вільно поспілкуватися між собою. Тому подібні заходи для них дуже потрібні.

DSCF7014

Саме на цьому наголошував голова асоціації «Велика сім’я» Сергій Чуткий.

— Нам дуже імпонує, що нарешті прийшов час, коли суспільство звертає увагу на великі родини, коли держава починає більше опікуватися нами. Та ще більш приємно, коли це роблять представники влади, — говорить Сергій Іванович. — Як бачите, зібралося чимало членів нашої організації. А вона, до речі, об’єднує 29 родин, які виховують від 4-х і більше дітей. У нашій організації є родини, котрі виховують і шестеро, і семеро, і навіть одинадцятеро дітей. У моїй родині нині шестеро, а скоро має народитися сьома дитина.

Голова районної ГО «Родина — 7’Я» Тетяна Ковальчук щиро вітає своїх колег по щастю мати багато дітей і дякує організатору – Юрію Цікаленку за можливість в дружній обстановці та за святковим столом залишити на короткий час свої клопоти та просто відпочити. Адже мама, яка виховує багато дітей, схожа на шестируку індійську богиню, котра має зробити одночасно дуже багато справ. А батько такої родини завжди заклопотаний тим, як прогодувати та забезпечити усім необхідним своїх рідних. За словами Тетяни Василівни, ГО об’єднує більше 50 родин, із них 31 — багатодітні родини Боярки. Організація існує вже три роки.

— І це вперше, коли до мене зателефонували і запропонували провести свято саме для родин, — коментує Тетяна Ковальчук. — Звісно, на наші прохання завжди відгукувалися. Але це свято було особливе, бо саме для нас — батьків.

До речі, Юрій Володимирович разом зі своєю дружиною Тамарою Олександрівною також виховує четверо дітей, тож добре знає про усі проблеми, з якими стикається велика родина.

— Саме тому він по суті був ініціатором проведення цього заходу, — коментує Тетяна Ковальчук. — Ви бачите як смачно частують винуватців свята! Про це подбали Юрій Цікаленко та ресторан «Рестоград «Імперія».

— Ми навіть не очікували, що свято вийде таким веселим, — ділиться враженнями Тетяна. — Під кінець заходу ми навіть від душі поспівали — до нас завітав з баяном музикант Віктор Кучер, тож спільна пісня поєднала серця присутніх великою радістю.

Доки дорослі розважалися, за окремим столом бенкетувала малеча — деякі батьки не мали на кого залишити наймолодших діток. Тож і для них цей день став святковим, адже поруч відпочивали найдорожчі люди — матусі і татусі.

— Це велике щастя — мати багато дітей, але й велика відповідальність. Саме тому ми щиро вдячні за увагу до наших проблем, особливо Юрію Цікаленку — за таке смачне частування, — додає до слів дружини багатодітний батько Ігор Ковальчук.

 

31 травня 2012 року «Вибір»