Привітання працівників музею з професійним святом

Напередодні Міжнародного дня музеїв до Боярського краєзнавчого музею завітав гість – відомий благодійник Юрій Цікаленко. Вперше Юрій Володимирович познайомився з колективом музею під час привітання чарівного жіноцтва Києво-Святошинського району з 8 Березня. Саме тоді він довідався, що музей потребує опіки та підтримки.

Тож з нагоди свята прибув до працівників музею з подарунком — мультимедійною системою. Адже час і прогрес не стоять на місці, тому музейна справа також потребує впровадження нових технологій. Тепер музей розширить арсенал технічних засобів і зможе ширше використовувати під час культурно-мистецьких заходів різноманітні презентації та демонструвати відео — і фотоматеріали.

DSCF7031

DSCF7036

DSCF7040

Директор музею Любов Кравченко, зустрічаючи гостя, відмітила, що цього року саме Юрій Цікаленко першим привітав музейних працівників з професійним святом. І щиро подякувала за увагу та подарунки. Адже крім мультимедійної системи Юрій Цікаленко презентував господарям смачний торт від ресторану «Рестоград «Імперія». Та ще й непростий, а з зображенням музею.

— Ми щиро радіємо, коли до нас приходять такі люди, як Юрій Цікаленко, — говорить Любов Федорівна. — Адже він має добру славу мецената та благодійника, котрий щиро опікується спортом, духовністю. А тепер — і культурою, оскільки нещодавно очолив громадську організацію, що займається підтримкою творчих ініціатив. Тож переконана, що в особі Юрія Цікаленка музей отримав доброго друга, — підкреслила Любов Кравченко.

До речі, в рамках візиту до музею відбулося знайомство Юрія Цікаленка з головою громадської організації «Боярське Мистецьке Братство» Віталієм Приймаченком. Користуючись нагодою, Віталій Григорович розповів депутату облради про діяльність ГО та її плани щодо видання альманаху з творами боярських митців. Юрія Цікаленка зацікавила ця ідея і він виявив бажання долучитися до її реалізації.

 

31 травня 2012 року «Вибір»