Будинок дитини буде добудовано

Частим гостем Київського обласного спеціалізованого будинку дитини, що знаходиться в Боярці, є благодійник і депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко зі своєю дружиною Тамарою Олійник. Гості традиційно приїздять до діток, які виховуються у будинку, не з порожніми руками.

Під час одного із таких візитів Юрій Володимирович довідався про нагальну для закладу проблему.

— У нашому закладі малюків, від яких відмовляються матері, не так багато. Є й матері, які опинилися в скрутних умовах, через що не можуть піклуватися про власних дітей. Нам їх дуже шкода. Тож і виникла ідея відкрити ще один корпус на 50 ліжок для перебування матерів з дітьми, — розповідає головний лікар будинку дитини Наталії Власенко.

P1010923

DSCF2787_filtered

DSCF2773_filtered

Та на території дитячого закладу є недобудована споруда, яка цілком підходить для відкриття такого корпусу. Є й чимало благодійників, котрі готові допомогти в завершенні будівництва. Але потрібно зрушити цю справу з мертвої точки.

Юрій Цікаленко уважно вислухав клопотання Наталії Власенко і вирішив допомогти в реалізації проекту.

За його ініціативи сюди були привезені фахівці, які визначили обсяг робіт та їхню вартість.

— Нині вже розробляється необхідна проектна документація та акумулюються кошти для проведення будівельних робіт, які мають розпочатися наприкінці літа, — ділиться намірами Юрій Володимирович. — Мені дуже подобається брати участь в подібних акціях. На моє глибоке переконання, діти не повинні бути сиротами. І якщо є можливість зберегти зв’язок матері та дитини, ми маємо скористатися нею, — підкреслив благодійник.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)