Для Хотівської малечі-нові ліжечка

Необхідний подарунок отримав Хотівський ДНЗ «Струмочок» — завдяки турботі мецената і благодійника Юрія Цікаленко тут з’явилося 15 нових ліжечок для малечі.

Якось під час відвідин цього дошкільного навчального закладу, коли Юрій Володимирович за традицією вітав педагогів із професійним святом, він дізнався про те, що дитсадок переповнений і найбільшою проблемою для закладу є нестача ліжок для малюків.

Під час тієї розмови із завідуючою ДНЗ Лідією Тетерук депутат пообіцяв допомогти вирішити проблему. І слово не розбіглося з ділом.

56_filtered

57_filtered

— Коли Юрій Володимирович поцікавився у нас, чи потрібна закладу якась допомога, я навіть подумати не встигла, одразу розповіла про те, наскільки гострою проблемою для нас є нестача ліжок, — розповідає завідуюча ДНЗ «Струмочок» Лідія Тетерук. — Адже дитячий садок було збудовано ще 40 років тому. І за нормами, які діяли на той час, він був розрахований на 90 дітей. Нині ж, за новими нормативами, в закладі може перебувати лише близько 60 діток. А у нас їх по списку близько 150! Яких коментарів іще потрібно? Нові ліжечка для нас — це дуже велика поміч, адже добудова існуючого дитсадка або спорудження нового — це все питання не одного дня. А нашим малюкам вже сьогодні потрібно на чомусь спати. Тож ми дуже дякуємо Юрію Володимирову за допомогу.

Як розповіла Лідія Іванівна, тут дуже раціонально використовують можливості існуючого приміщення. Дбають про збереження матеріально-технічної бази, за підтримки сільської ради своєчасно ремонтують майно та приміщення. А ще дуже допомагають батьки малюків. Тому дитсадок виглядає доглянутим і охайним. Це результат плідної співпраці сільської ради, батьків та педагогічного колективу. Дуже доречною завжди є і спонсорська підтримка

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)