Дитячий сміх найкраща подяка за добру справу

З нетерпінням очікували діти жителів військового містечка, що у Віті Поштовій, відкриття дитячого ігрового майданчика. Про цю проблему випадково дізнався відомий благодійник, заслужений тренер України Юрій Цікаленко. Дізнався — і пообіцяв допомогти!

На виконання своєї обіцянки, Юрій Володимирович профінансував придбання будівельних матеріалів — дерева, фарб тощо. А військовослужбовці взялися самі виконати решту роботи. Юрій Володимирович навіть знайшов час, щоб особисто подивитися, як тривають роботи по будівництву майданчика.

DSC_023_filtered

Рукотворний2_filtered

На моє запитання, чому він за це взявся, Юрій Цікаленко відповів, що під час передвиборчої агітації він довідався про відсутність майданчика для дітей і його схвилювало це: «Тому ми постаралися зробити все, щоб у дітей з’явилося місце для дозвілля», — зауважив Юрій Цікаленко.

І наймолодші жителі військового містечка, і їхні матусі висловлюють щиру вдячність меценату Юрію Цікаленку за надану допомогу. Тепер на майданчику лунає дитячий сміх, який є найкращою подякою за добру справу.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)