Усе,що пообіцяв,зробив

Так склалося історично, що Товариство Червоного Хреста України допомагає одиноким та малозахищеним громадянам. Адже гуманність та милосердя — це головна рушійна сила цієї організації. Втім, бувають винятки з правил. І це довів відомий благодійник і депутат Київської обласної ради від Києво-Святошинського району — Юрій Цікаленко, який вирішив допомогти власне самій районній організації Товариства Червоного Хреста.

Ще під час виборчих перегонів Юрій Володимирович побачив, в якому стані знаходиться приміщення для надання медико-санітарної допомоги вишнівським підопічним районної організації ТЧХ. Сказати, що приміщення потребувало ремонту — це означало не сказати нічого. Власне, через дуже занедбаний стан воно практично не використовувалося. І Юрій Цікаленко пообіцяв допомогти Товариству Червоного Хреста. Як відомо, його слова не розходяться з ділом. Тому через певний час на об’єкті з’явилася бригада робітників з будівельної компанії «АСРЕМБУД». І робота закипіла.

Фронт робіт у цьому приміщенні був чималий — довелося зняти пошкоджену грибком штукатурку, очистити поверхню стелі, зняти старе покриття підлоги та, відповідно, підготувати усі поверхні приміщення до фарбування, проклейки шпалер, заміни лінолеуму. Тепер в приміщенні тепло, сухо і чисто.

За словами голови районної організації Товариства Червоного Хреста Лідії Заїченко, Юрій Цікаленко виконав, все, що пообіцяв — ремонт в приміщенні зроблено.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)