Любов та милосердя- в реальних вчинках

Юрій Цікаленко є постійним гостем та учасником святкових заходів, які влаштують вихованці та працівники дитячого будинку «Колиска дитячої надії». Годі й перерахувати радісні зустрічі дітей та дяді Юри, як називає малеча свого піклувальника.

Це і Великдень, і День захисту дітей, і свято Першого Дзвоника, і день Святого Миколая, і Різдво з новорічними святами.

І щоразу усміхнені та радісні обличчя сяють як на сцені, так і серед глядацької аудиторії. Особливо ж щасливі зазвичай — дорослі, адже так приємно бачити як після докладених ними зусиль розквітають дитячі серця, сповнюються новою надією та знову починають вірити в існування любові та милосердя.

Ніщо так не просвітлює душу, як дитяча радість та допомога знедоленим дітям. Тож не дивно, що всі ті люди, які хоч раз були присутніми на святкових заходах в «Колисці дитячої надії», залишали дитячий будинок щасливими.

22_filtered

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

24

А нещодавно благодійник, заслужений тренер України — Юрій Цікаленко знову відвідав дитячий будинок «Колиска дитячої надії». До речі, разом з депутатом у Новосілки завітав друг Юрія Володимировича — перший український чемпіон Європи з греко-римської боротьби, а нині тренер збірної Росії Джамбулат Тедеєв.

Дітвора радісно зустрічала дядю Юру. Хлопці повагом, по-чоловічому віталися зі своїм опікуном, із Джамбулатом та його товаришем Аланом, міцно потискаючи їхні руки. Адже Юрій Володимирович завжди турбується про дітей, цікавиться їхніми здоров’ям, успіхами, проблемами. Ось і цього разу він поговорив з хлопчаками, довідався, що дехто з них почав менше уваги приділяти навчанню у школі. Але сувора розмова була нетривалою. Оскільки діти дуже хотіли подарувати гостям… весну.

І зазвучали веснянки у виконанні вихованців дитячого будинку. Та ще й лялькова вистава потішила глядачів дотепними репліками та веселими персонажами.

Звісно, Юрій Володимирович разом з гостями приготував подарунки і для дітей. Ними стали велосипеди та фрукти. До речі, коли за дорученням Юрія Цікаленка та Джамбулата Тедеєва його помічники купували дві новенькі моделі у магазині «Велотема», що в Новосілках, сталася одна вельми приємна подія. Власниця магазину Тетяна Посудевська почувши, що велосипеди купують саме для вихованців дитячого будинку, вирішила приєднатися до цього доброго вчинку і також подарувала на додачу до тих двох іще один — від себе. Так добрий приклад нашого земляка Юрія Цікаленка спонукав й іншу нашу землячку подарувати радість дітям.

До речі, того ж дня помічники Юрія Цікаленка відвідали усі дитячі будинки району. Адже весняний авітаміноз можна подолати ударною дозою фруктів. Дуже привітно зустріли посланців депутата Київської облради вихованці дитячого будинку «Отчий Дім», що в Петрівському. Навіть допомогли розвантажити ящики з фруктами, передані для вихованців закладу. Щиро дякували за увагу до малят і співробітники Київського спеціалізованого будинку дитини та районного дитячого будинку «Родина», що знаходяться в Боярці. Адже туди також завезли фрукти — яблука, апельсини, банани.

Ось-ось зазеленіють молоді яблуньки навколо спортивно-оздоровчого комплексу в Круглику. Восени минулого року шістдесят саджанців сортів «Антонівка», «Чемпіон», «Теремок», «Лігольт» та інших висадили вихованці дитячого будинку «Колиска дитячої надії» на чолі з меценатом — Юрієм Цікаленко. Юні гості спортивно-оздоровчого комплексу залюбки розбирали маленькі деревця та тримали їх в лунках, поки дорослі — Юрій Цікаленко та його помічники загортали землею корінці.

Зі своєю благородною роботою всі впоралися швидко, адже на дітей іще чекали частування та розваги. Чай та солодощі, гра в настільний футбол захопили малечу цілком.

Та вже через тиждень після цього вихованці дитячого будинку «Колиска дитячої надії» знову відчули себе садівниками. На прохання адміністрації дитячого закладу, за дорученням Юрія Цікаленко, знову було закуплено саджанці яблунь. Ці деревця діти висадили разом з директором дитбудинку Тетяною Петрунніковою. Пані Тетяна щиро раділа такій можливості посадити перше в своєму житті дерево. Діти також раділи, адже вони вже вміли це робити — їх навчив Юрій Цікаленко.

— Ростуть дерева, ростуть діти, адже чужих дітей не буває, — переконаний Юрій Цікаленко, тому щедро ділиться своїм сердечним теплом зі знедоленою малечею.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)