До людей-з добрим серцем

Кінець минулого та початок поточного року запам’ятався жителям Києво-Святошинського району та Ірпінського регіону масштабними привітаннями з нагоди великих свят.

Перша акція — вручення солодких подарунків вихованцям дошкільних навчальних закладів та недільних шкіл з нагоди дня Святого Миколая — стартувала в Круглику. Напередодні свята, в неділю, благодійник — Юрій Цікаленко відвідав сільську церкву і передав для найменших парафіян храму солодкі подарунки. Того ж дня представники Юрія Володимировича відвідали усі храми Києво-Святошинського благочиння та Ірпінського регіону, щоб привітати дітей зі святом Миколая.

Так доручення Святого Миколая було виконано — на усіх вихованців недільних шкіл району чекали смачні солодкі миколайчики.

Та на цьому Юрій Цікаленко не зупинився. Наступного дня, саме 19 грудня, він особисто відвідав кілька дитячих дошкільних закладів. Зокрема дитсадки «Водограй» у Хотові та «Дзвіночок» у Чабанах. Великі святкові торти для вихователів, адже вони також діти Божі, і солодкі набори для усіх вихованців ДНЗ.

28_filtered

29_filtered

Малеча, побачивши посланців Миколая, радо заспівала пісню про Святого і навіть в долоньки заплескала від приємної несподіванки.

Тим часом помічники Юрія Цікаленка, тобто Святого Миколая, відвідали усі без винятку ДНЗ Києво-Святошинського району та Ірпінського регіону. І скрізь їх щирими та радісними усмішками зустрічали малюки.

— Можна зробити дуже багато заради однієї такої дитячої усмішки, — зізнається ініціатор наймасштабнішого привітання малюків району Юрій Цікаленко. — У моїй власній родині росте четверо діток. Тож мені дуже подобається приносити малечі радість.

У день Святого Миколая не обійшов увагою Юрій Цікаленко і вихованців Київського обласного спеціалізованого дитячого будинку та інших дитячих будинків району.

Добрі християни зустрічають свято народження Ісуса Христа добрими вчинками. Саме так і вчинив наш земляк, меценат — Юрій Цікаленко. Напередодні Різдва він та його помічники відвідали хворих в Києво-Святошинській центральній районній, міській та дільничних лікарнях району, а також Ірпінського регіону.

Для швидкого одужання пацієнтам потрібні вітаміни, тому усім хворим було вручено фруктові набори. Загалом близько тисячі пацієнтів відчули турботу про себе з боку депутата Київської обласної ради.

Близько двох тисяч шоколадок з благословенням Митрополита Київського та всієї України Володимира за дорученням депутата Київської обласної ради Юрія Цікаленка цього року, в день Різдва Господа нашого Ісуса Христа, було вручено парафіянам та вихованцям недільних шкіл храмів Києво-Святошинського району та Ірпінського регіону. Саме так Юрій Цікаленко вирішив привітати земляків із найсвітлішим християнським святом.

Однією з перших представники Юрія Володимировича відвідали Боярку. Тут, в найстаршому храмі міста — Свято-Михайлівській церкві саме відбувалася служба Божа. Після її завершення священик Ілля Гоженко, клірик Свято-Михайлівського храму, вручав парафіянам подарунки від Юрія Цікаленка.

Приймати привітання зі святом — це завжди приємно. А надто, коли йдеться про увагу до жінок з боку чоловіків. Саме тому депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко взяв на себе почесну місію — привітати зі Святом весни — 8 Березня прекрасне жіноцтво Києво-Святошинського району та Ірпінського регіону.

— Жінка — це джерело любові та доброти, — переконаний Юрій Цікаленко. — Вона — і мати, і кохана дружина, і вірна подруга. Багато світлих та хороших імен у жінок. А ще вони — незамінні працівниці, особливо у соціальній сфері. Важко уявити собі освітню та медичну галузь без жінок. І мені дуже хотілося, щоб саме ці жінки-трудівниці відчули, що їх шанують, про них пам’ятають та піклуються.

Вже традиційна привітальна подорож благодійника Юрія Цікаленка цього року набула особливої масштабності. Впродовж трьох днів особисто він та його помічники відвідали десятки закладів соціальної сфери та привітали близько десяти тисяч жінок. Звісно, приймати солодкі привітання від такої людини — це і несподівано, і приємно. Разом з тим, Юрій Володимирович, як завжди з глибокою повагою знайомився з трудовими колективами та їхніми проблемами. Адже за час своєї благодійної діяльності Юрій Цікаленко зажив слави людини, яка незмінно виконує обіцянки та щиро переймається проблемами своїх земляків.

Чимало керівників закладів зверталися до Юрія Цікаленка з проханнями про допомогу, знаючи, що він чує їх, і як ніхто інший відгукується швидко та оперативно. Відтак поза сумнівом, перелік добрих справ Юрія Цікаленка неодмінно продовжиться.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)