Юрій Цікаленко:сказано-зроблено!

Стрімко увійшов у громадське життя району Юрій Цікаленко. Так, першим його кроком стало масштабне святкування Дня вчителя у 2010 році, Воно запам’яталося надзвичайно смачними тортами від рестограду «Імперія» та безліччю подарунків. Ними обдарував школи і дитячі садки району депутат Київської обласної ради. Ноутбуки, I-pad, телевізори, футбольні м’ячі, караоке, іграшки дарував освітянам Юрій Володимирович. Двом дитсадкам — у Чабанах та Новосілках — навіть дісталися апарати для приготування кисневих коктейлів.

Приємно було дивитися на усміхнені обличчя вчителів шкіл та вихователів дитсадків, коли їх вітав відомий в області меценат. Адже Юрій Володимирович відвідав більше 20 навчальних закладів. Скрізь, де бував, він цікавився станом речей та матеріально-технічним забезпеченням закладів освіти.

34

Так, біля воріт, що ведуть до Ходосівського дитячого садка, Юрій Цікаленко побачив велетенську калюжу і тут же прийняв рішення — відремонтувати у цьому місці дорогу.

Сказано — зроблено. Вже через тиждень бригада ремонтників привела ділянку дороги навпроти дитсадка до ладу.

Інший дитячий садок — «Чебурашка» у Вишневому — під час відвідин гостя отримав від нього у подарунок плазмовий телевізор, іграшки та караоке.

Юрій Володимирович поцікавився: як справи у дитсадка:

— Нам пообіцяла допомогти міська влада замінити вікна, але не вистачило грошей, — пожалілася тоді завідувачка дитсадком.

— Багато обіцяти не буду, — по-діловому відповів гість, але шість вікон у музичній залі ми замінимо.

І знову ж таки, сказав і зробив. Коли майстри міняли вікна у залі — вихователі не вірили власним очам.

Забагато обіцянок за останні роки наслухалися наші люди. Тому так радує те, що робить Юрій Цікаленко. Адже для нього робити добро — це норма. Він робив це впродовж багатьох років, коли допомагав ближнім.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)