Роблю те,що повинен робити

Саме так завжди відповідає Юрій Цікаленко, коли чує слова вдячності на свою адресу від тих, кому надав допомогу. Вдячність — це почуття, яке виникає у серці кожної людини, яка хоч раз поспілкувалася із ним. Юрій Володимирович щедро ділиться із ближніми не лише теплом душі, він витрачає на них частину своїх статків. І робить це з радістю. Адже творити добро — це найголовніший його життєвий принцип.

Велика кількість дітей та молоді — це те, що, в першу чергу, впадає у вічі, коли приїздиш до Вишневого. Тут традиційно приділяють велику увагу підростаючому поколінню. Саме тому так багато затишних зелених зон, ігрових майданчиків. Але мати і виховувати дітей — це велика відповідальність. Особливо коли йдеться про багатодітні родини.

Юрій Цікаленко, як ніхто розуміє, що таке виховувати багато дітей. Тому під час святкування Дня міста у Вишневому відзначив грошовими винагородами багатодітних матерів Вишневого.

42_filtered

Жінки спускаються зі сцени схвильовані та приємно здивовані. Адже при всій турботі міста про своїх мешканців, багатодітні родини в нашій країні все ще почуваються малозахищеними. Приміром, Людмила Оржаховська виховала одинадцять власних і одну прийомну дитину: «Так приємно було, що про нас згадали сьогодні! Це вперше ми відчуваємо подібну увагу», — говорить жінка. Наталія Мелентьєва має дев’ять дітей. І хоча, за її словами, підтримку держави вона все ж відчуває, але допомога їй та дітям завжди доречна.

— Як батько чотирьох дітей, я розумію, що таке мати багатодітну родину і виховувати дітей, — говорить Юрій Володимирович. — Я дуже високо оцінюю роботу міської влади Вишневого. Адже місто затишне, чисте і красиве. Тут справді дуже багато дітей і молоді. А отже Вишневе має прекрасне майбутнє, — підкреслив депутат облради.

У Хресто-Воздвиженському храмі Крюківщини і нині користуються подарунком благодійника Юрія Цікаленка. Під час одного із святкувань храмового свята — у день Воздвиження Хреста Господнього — він привітав церковну громаду та подарував у храм іконостас у вигляді хреста і напрестольний хрест.

А щоб свято запам’яталося усім жителям Крюківщини, Юрій Цікаленко вирішив почастувати усіх учасників заходу. І за допомогою ресторану «Імперія» та своїх помічників накрив святковий стіл.

Юрій Цікаленко зробив приємний подарунок і для Чабанів. Під час відвідин закладів освіти на День Вчителя, Юрій Володимирович побачив, що казкове містечко, розташоване біля дитячого садка «Дзвіночок», дуже давно потребує ремонту. І пообіцяв до Дня селища привести дитячий майданчик в належний вигляд. Вже через кілька днів до Чабанів прибула бригада спеціалістів. І поволі під їхніми вправними руками казкові герої знов набули первісного яскравого та веселого вигляду. У День селища Юрій Цікаленко вирішив перевірити роботу майстрів.

— Майданчик в експлуатацію діти вже прийняли, — задоволено говорить Юрій Володимирович, поглядаючи на малечу, яка залюбки вовтузиться на майданчику. Крім цього для малечі на столику поставили солодощі, щоб і дітлахи відчули смак свята.

Боярська поетеса, член Національної спілки письменників України Тетяна Володай щиро вдячна меценату Юрію Цікаленку за допомогу. Саме за його підтримки торік побачила світ п’ята книга поетеси «Творці райдуг. Дума про Торчеськ».

Учасники обласного фестивалю «Барви життя», приуроченого до Міжнародного дня інвалідів, що відбувся у Чабанах в грудні 2010 року, також відчули турботу з боку Юрія Цікаленка.

«Язик не повертається назвати вас інвалідами, адже усі ви демонструєте велику силу духу та даруєте нам можливість бачити і чути прекрасне», — влучно зауважив він під час урочистостей.

Серед представлених робіт — прекрасні картини, вишивані роботи, книжки та інші твори мистецтва представлені митцями багатьох районів Київщини: Володарського, Бориспільського, Білоцерківського, Макарівського, Баришівського, Обухівського та, звісно, Києво-Святошинського.

До численних добрих побажань на адресу митців долучився і депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко, котрий через свого представника передав учасникам фестивалю найщиріші привітання та побажання здоров’я і достатку. І підкріпив свої побажання конвертами з грошовою винагородою.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)