Подарунок Храму до Великодня

Оновлені сходи з пандусом, обкладені кахлем, — такий подарунок до Великодня зробив парафіянам храму Успіння Пресвятої Богородиці села Круглик відомий благодійник Юрій Цікаленко.

— Храм після п’ятдесятирічної перерви відновив свою роботу у 1997 році, — розповідає настоятель Свято-Успенського храму в Круглику отець Олександр Кандій. — До цього у приміщенні працював клуб. Хоча історично впродовж двохсот років тут завжди був саме храм. Я вже четвертий настоятель. Служу менше двох років. Наскільки мені відомо, Юрій Володимирович Цікаленко допомагав цьому храму і раніше, ще від самого початку відновлення його роботи. Тоді він допоміг перекрити храм, крім цього замовив для нього новий добротний купол, замінив вікна.

43

Як розповів настоятель отець Олександр, Юрій Цікаленко вже неодноразово допомагає церкві. Приміром, саме завдяки йому в приміщенні повністю замінено підлогу з плінтусами.

— А нині за його дорученням працівники завершують облаштування вхідної групи — сходи, пандус, — ділиться радістю отець Олександр. — А взагалі ми маємо багато планів. І Юрій Володимирович підтримує нас. Найближчим часом хочемо взятися за облаштування фасаду з боку вхідних дверей. Це конче потрібно зробити. Я пригадую, коли вперше побачив цей храм, він викликав асоціації з радянським магазином. Дуже боляче було дивитися на церкву, до невпізнання спотворену безбожниками. А нині поступово храм прикрашається. Тож щиро дякую нашому благодійнику — Юрію Цікаленку за постійну турботу та увагу, — наголосив отець Олександр Кандій.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)