Спортшкола отримала допомогу

Зала, в якій займаються фехтуванням близько ста вихованців Вишнівської ДЮСШ, після капітального ремонту змінилася невпізнанно. Вже позаду той час, коли страшно було дивитися на ці стелю та стіни, практично знищені водою, яка після кожного дощу потрапляла до приміщення через стару покрівлю.

Дах, на щастя, замінили. А всередині стіни і стеля так би й стояли, якби не випадок.

— Під час молодіжного форуму ми познайомилися з відомим спортсменом, заслуженим тренером України, меценатом — Юрієм Цікаленко. Під час виступів на тому форумі було озвучено проблему, пов’язану із залою для фехтування, — розповідає директор Вишнівської ДЮСШ Ігор Круподьоров. — А Юрій Володимирович почув це прохання і запропонував допомогу. Найприємніше те, що ремонт, — Ігор Володимирович показує на новеньку стелю та чисті пофарбовані стіни, — зробили вже після виборів. Особисто мене це не здивувало. Я сам — людина слова. Тому звик мати справу з такими людьми, як Юрій Володимирович.

— Ремонт зробили дуже швидко, — підключається до розмови старший тренер ДЮСШ, майстер спорту Валерій Максименко. — Головною проблемою було електричне оснащення зали. Адже фехтування — такий вид спорту, в якому багато що залежить від освітлення. Крім того, під час тренувань та змагань використовується спеціальна апаратура, яка фіксує нанесення уколу чи удару.

За словами Валерія Миколайовича, до ремонту під час дощу навіть торкатися до стін було небезпечно — могло вдарити струмом.

— Стеля була в жахливому стані — пошкоджена грибком, на стінах штукатурка також відпадала великими шматками, — коментує директор ТОВ «АСРЕМБУД» Олександр Артеменко. — Наші робітники, як бачите, зробили навісну стелю з повною заміною освітлення, відремонтували та пофарбували стіни, замінили електропроводку. Юрій Цікаленко профінансував ці роботи. Ми ж постаралися виконати їх максимально швидко та якісно — адже робили для дітей. Саме таку установку дав нам Юрій Володимирович, — підкреслив Олександр Артеменко.

Тепер у цій залі знову тривають тренування. Адже юним фехтувальникам потрібно готуватися до численних спортивних змагань та вчитися перемагати. А урок дотримання власного слова вони та їхні наставники вже отримали — Юрій Цікаленко вкотре довів, що його слово тверде й надійне.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)