Подарунок від колишнього учня

Із задоволенням бавляться хотівські дітлахи на прекрасному майданчику, який з’явився у дворі Хотівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. — гімназія». Яскравий, сучасний майданчик виріс біля школи з легкої руки колишнього випускника Юрія Цікаленка.

— Я вдячний рідній школі та її вчителям за все, чому я тут навчився, — говорить Юрій Володимирович, — лагідно поглядаючи на малечу, яка метушиться на гірках-гойдалках.

46

47

Юрій Цікаленко — 35-річний підприємець, керівник потужної будівельної компанії, заслужений тренер України і відомий благодійник — вважає своїм почесним обов’язком допомогти рідній школі.

— У мене самого четверо дітей і я знаю, як малеча любить гратися на подібних майданчиках, — з усмішкою розповідає Юрій Володимирович. — Я мав хороших вчителів у цій школі: класного керівника Надію Сергіївну Пасічник, Миколу Васильовича та Наталію Василівну Нерушів, Віктора Петровича Зновяка та Миколу Григоровича Безпечного, які викладали у нас фізкультуру, — додає Юрій Цікаленко, — тому й хочеться віддячити їм добром.

Один з колишніх вчителів мецената — Хотівський сільський голова Микола Безпечний — не приховує радості від співпраці з меценатом: «Нам приємно, що людина, яка виросла в цьому селі, допомогла встановити дитячий майданчик. Це чудове місце для активного відпочинку як для менших, так і для старших дітей. Майданчик враховує усі потреби дитини. І що головне, він дуже гармонійно вписався в шкільну територію». Микола Безпечний говорить, що в селі є й інші майданчики, але цей найсучасніший та найкрасивіший.

Директор Хотівського НВК Наталія Неруш щиро дякує меценату за подарунок.

— Ми дуже вдячні Юрію Володимировичу за цю «обновку» для школи. Як бачите, дітям тут дуже подобається. Тут завжди багато малечі. Особливо ввечері. Тут залюбки проводять час мами з малюками, — коментує директор школи. — Майданчик виготовлено в Санкт-Петербурзі. Він сертифікований. Цікаво, що наші вчителі фізкультури перевіряли його на безпечність. І зробили висновок, що він максимально безпечний. Тут продумано усе до дрібниць і враховано вік дітей.

Щодня тепер тут лунають веселий дитячий сміх та галас. Адже в Хотівському НВК навчається 560 дітей з Хотова, Круглика, Кременища та інших населених пунктів.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)