Дитсадок «Намистинка» отримав подарунок

Нещодавно приємна подія сталася у вишнівському ДНЗ «Ясла-садок «Намистинка» — сюди завітав депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко. Перший його візит до дитсадка відбувся в рамках привітання жінок-освітянок району з Міжнародним жіночим днем 8 Березня. Саме тоді завідуюча ДНЗ Таміла Рябчун розповіла гостю про дошкільний заклад. І озвучила, що дитсадок потребує допомоги. Адже на придбання сучасних технічних засобів коштів зазвичай не вистачає. До речі, ДНЗ «Намистинка» відвідує 125 вишнівських малюків і це при тому, що дитсадок розрахований на 75 діток. Тут працює читири групи, колектив нараховує 32 працівника, із них 13 — медпрацівники.

54

— Ми навіть мріяти боялися про те, щоб у нашому дитсадку з’явився сучасний мультимедійний комплекс з екраном, — зізнається Таміла Миколаївна. — Але коли Юрій Володимирович запитав, чи потрібна якась допомога, ми висловили своє прохання. Уявіть собі наше здивування, коли в останніх числах березня, за дорученням Юрія Цікаленка до нас прибули його помічники.

За словами Таміли Рябчун, Юрій Цикаленко передав закладу подарунок — мультимедійний комплекс з екраном.

Через декілька днів Юрій Володимирович особисто перевірив, чи «прижилася» нова техніка у дитсадку. І навіть надіслав фахівців, які допомогли встановити і запустити в дію подарунок.

— Раніше така апаратура була лише в одному з дитсадків Вишневого. А тепер, завдяки Юрію Цікаленку, і у нас, — тішиться завідувачка.

— Я переконаний у тому, що наші діти заслуговують найкращого забезпечення їхніх потреб, — говорить Юрій Цікаленко. — І дитсадки мають відповідати найвищим стандартам. ДНЗ «Намистинка» — це дуже хороший дошкільний навчальний заклад, відчувається, що і колектив, і керівник дитсадка, і міська влада Вишневого добре дбають про його розвиток. Тому мені особливо приємно було надавати допомогу цьому ДНЗ. Адже вона принесе користь нашим дітям. А діти — це наше майбутнє.

За словами благодійника — Юрія Цікаленко, він і в майбутньому має намір надавати постійну підтримку навчальним закладам району, зокрема дитячим садкам Вишневого.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)