Допомога школам-особиста справа

На початку 2010 — 2011 навчального року Новосілківську ЗОШ було відзначено, як одну з кращих в області по роботі з обдарованими дітьми. За результатами роботи цей навчальний заклад увійшов в десятку кращих в області. Тому школа отримала почесну нагороду і подарунок від Київської обласної ради — мультимедійний комплекс та інтерактивну дошку. Подарунок розмістили в комп’ютерному класі. Та от біда — вікна в приміщенні були настільки старими, що під час дощу вода заливала і підвіконня, і підлогу. Тому працювати тут з обдарованими дітьми було проблематично.

IMG_237

Та завдяки небайдужості Юрія Цікаленка питання було знято.

— Юрій Володимирович відвідав школу напередодні Дня вчителя, щоб привітати колектив зі святом, — розповідає директор Новосілківської ЗОШ Ірина Ліщук. — Принагідно він поцікавився тим, які проблеми має заклад. І, довідавшись про старі вікна в комп’ютерному класі, пообіцяв їх замінити і виконав обіцяне.

Юрій Володимирович — це, по-перше, людина слова. По-друге, його оточує команда, здатна чітко виконувати завдання, і, по-третє, незважаючи на свою велику завантаженість, він залишається відкритим і доступним. В цьому я переконалася особисто, — підкреслила Ірина Ліщук, щиро дякуючи Юрію Цікаленку за допомогу.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)