Щоб у школі пахло пиріжками

Про це вже давно мріяла директорка Новосілківської ЗОШ Ірина Ліщук. «Тому ми шукали спонсорів, які допомогли б нам придбати необхідне обладнання для полегшення праці кухарів, — розповідає Ірина Олегівна. — Адже у школі навчається близько 400 дітей, а в їдальні працює лише кухар та його помічник. Уявіть собі, скільки зусиль вони витрачають, щоб замісити тісто на таку кількість дітей».

Ситуація для працівників кухні Новосілківської ЗОШ змінилася на краще, коли до навчального закладу прибув знаний благодійник і меценат — Юрій Цікаленко. І, як водиться, з подарунком. Крім квітів та смачного торту для педагогічного колективу Юрій Володимирович привіз тістомішалку. Звісно, її урочисто занесли до приміщення шкільної їдальні. Учні, які в цей час саме обідали, з цікавістю роздивлялися величезну коробку, в якій чекала свого часу сучасна техніка. Тож тепер, як і мріяла Ірина Лущук, в Новосілківській ЗОШ під час обідньої перерви смачно пахне пиріжками.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Щоправда неспокійна директорка школи вже мріє про нову піч для випікання здобних виробів. Тож є поле для діяльності меценатів та спонсорів.

— Діти — це найдорожче, що у нас є, — так коментує своє бажання допомагати школам благодійник і депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко, — тому я не став чекати бюджетного фінансування і вирішив бодай щось зробити сам. Хоча я намагаюся ширше залучати бюджетні кошти на розвиток соціальної сфери району, — підкреслив Юрій Цікаленко.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)