Поділилися теплом душі зі старенькими

Минулорічне відзначення Дня людини похилого віку стало приємною несподіванкою для 150 найстарших жителів Чабанів та Новосілок. Того дня до них завітали гості з подарунками. Так було вирішено вшанувати старійшин — жителів селищної ради. Ініціаторами проведення заходу стали відомий місцевий благодійник і депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко і Чабанівський селищний голова Анатолій Загорулько.

 

60— У кожного з нас є батьки, — говорить Юрій Володимирович. — І чим вони старші, тим більше уваги з нашого боку потребують. Звісно, держава повинна дбати про своїх громадян похилого віку. Але й ми, молодші покоління, маємо шанувати старших та особисто піклуватися про них, адже нашої синівської любові та поваги не замінять ніякі гроші та матеріальні блага, — підкреслює Юрій Володимирович.

— Ми намагаємося частіше приділяти увагу нашим старійшинам, — додає селищний голова Анатолій Загорулько. — Завжди вітаємо найстарших жителів з Днем села, з Днем Перемоги та іншими святами. Дуже радіємо, коли наші ветерани приходять у школу і діляться з дітьми своїми спогадами та мудрістю, — наголошує Анатолій Іванович.

Цього дня півтори сотні жителів населених пунктів Чабанівської селищної ради віком від 81 року і старші отримали продуктові набори та найщиріші привітання від організаторів акції.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)