Привітальна подорож благодійника

Торік, у святковий день 9 травня, особисто привітав учасників бойових дій відомий місцевий благодійник — Юрій Цікаленко. Цього дня в усіх населених пунктах району відбувалися урочистості з нагоди Дня Перемоги. Сивочолі герої приймали привітання на свою адресу та численні побажання здоров’я та довголіття.

Юрій Володимирович також долучився до цієї справи з щирими вітаннями, підкріпленими матеріальною допомогою. Привітальну подорож він розпочав з рідного Хотова. Далі маршрут проліг через Лісники, Кременище, Новосілки, Чабани, Віту-Поштову, Юрівку, Крюківщину, Вишневе, Софіївську та Петропавловську Борщагівки, Горенку. Загалом того дня благодійник особисто та за допомогою своїх помічників привітав близько ста п’ятдесяти учасників бойових дій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

— Зустрічі з ветеранами, їхні вдячні слова та щирі усмішки — для мене це незабутня подія, — ділиться враженням Юрій Володимирович. — Я дивився в їхні очі, і розумів, що це не просто синівський обов’язок дбати про людей, які ціною власного життя здобули велику Перемогу. Це насправді велика честь. Адже спілкування з людьми, які пережили такі випробування, дає мені розуміння того, яке потужне коріння має наш народ, який великий потенціал ми маємо. Ветерани — це скарб нації. І я завжди пам’ятаю про це.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)