Великодні частування-для швидшого одужання

Великдень — це свято, коли усі православні люди, як ніколи, відчувають світлу радість та піднесення. У великодні дні прийнято дарувати один одному пасочки та крашанки. Особливо ж добре у такі дні навідатися до хворих. Саме це й вирішив зробити відомий добродійник — Юрій Цікаленко. І торік започаткував власну традицію. Тоді, за його дорученням, помічники навідалися до дільничних лікарень Хотова, Забір’я та Білогородки.

У Хотові гостей з продуктовими наборами для хворих зустрів головний лікар сільської дільничної лікарні Микола Хоменко, який ось уже як 46 років очолює цей медичний заклад. Помічники Юрія Цікаленка привітали хворих та вручили їм великодні паски та фрукти. Відвідали навіть лежачих хворих.

1332240168_pasha809

У Забір’ї гостей з подарунками зустріли сільський голова Микола Ляпунов та головний лікар медичного закладу Валентина Кононець. Пацієнти, приємно здивовані увагою з боку Юрія Цікаленка, приймали вітамінні набори з рук гостей, які зичили їм швидкого одужання.

«Такого ще не було», — висловила свій захват з приводу благодійної акції головний лікар Білогородської дільничної лікарні Зоя Степанова. — Наших хворих ще зроду ось так тепло не вітали з Великоднем!».

— Так, це дуже важливо — відвідати хворих в лікарні і зробити їм приємність, — прокоментував свою участь у відвідинах лікарень головний лікар Василь Кравченко, прощаючись представниками Юрія Цікаленка.

Цього року Юрій Володимирович також планує відвідати пацієнтів лікувальних закладів району з приємними подарунками для швидшого одужання.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)