Два крила нового центру

Наприкінці минулого року в селі Круглик було урочисто відкрито спортивно-оздоровчий центр на честь Святого великомученика Георгія Побідоносця та залу боротьби, на честь олімпійських чемпіонів Івана Богдана, Олександра Колчинського та Якова Пункіна.

Ця подія у Києво-Святошинському районі відбулася завдяки значним зусиллям відомого мецената та ініціатора створення комплексу, заслуженого тренера України — Юрія Цікаленка. Саме він власним коштом здійснив цей проект.

За словами Юрія Володимировича, будівельні роботи від моменту відведення земельної ділянки до завершення будівництва тривали півтора роки. Тепер у новозбудованому комплексі створено всі умови для занять греко-римською та вільною боротьбою, боксом, карате. Нині тут діє церковний клас, є можливість навчитися секретам козацької майстерності та грі в шахи. До складу комплексу входять готель, розрахований на 200 осіб, затишний ресторан, сауна, басейни тощо.

DSC_6469

IMG_4954

IMG_5544

IMG_5551

— Все це допоможе нам виховувати підростаюче покоління здоровим фізично і духовно, прищеплювати дітям морально-патріотичні цінності. Адже справжнє здоров’я, ніби птах, має два крила — фізичне та духовне, — вважає Юрій Цікаленко.

— На базі комплексу діти не лише навчаються в спортивних секціях, тут проходять спортивні змагання і збори. Тобто спортивне життя кипить на повну потужність. Я давно мріяв зробити щось подібне в нашому районі. І ось мрія стала дійсністю. Сподіваюся, що з Божою поміччю, звідси вийде чимало чемпіонів та переможців різноманітних змагань, — підкреслює Юрій Володимирович.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)