Це щастя-бачити дітей,котрі ведуть здоровий спосіб життя

За останні місяці на базі комплексу відбулося вже багато змагань. Так, нещодавно тут пройшов турнір з греко-римської боротьби, на честь дворазового олімпійського чемпіона Олександра Колчинського, організований заслуженим тренером України, депутатом Київської облради — Юрієм Цікаленком та майстром спорту міжнародного класу, чемпіоном Європи 2011 року — Василем Рачибою.

Одноденний турнір зібрав 101 учасника віком від 6 до 12 років з різних куточків Київщини, зокрема з Києва, Баришівки, Миронівки. Звісно, в змаганнях взяли участь і місцеві хлопчаки з навколишніх населених пунктів — Круглика, Хотова, Чабанів, Новосілок.

Вболівати за юних борців прибули шановні гості — уславлені спортсмени Давид Солдадзе, Василь Рачиба, Андрій Калашников, Сергій Чижов та інші. І, звісно, лунали щирі побажання нових здобутків та перемог.

«Побільше тренуйтеся і досягайте рівня ваших попередників. Не впадайте у відчай в разі поразки. Завжди вірте в себе та перемагайте», — так наставляли відомі борці юних учасників турніру.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять Олександра Леонідовича Колчинського.

«Тут зростає наше здорове майбутнє», — саме так прокоментував спортивний захід батько одного з юних борців, котрий того дня мірявся силами з однолітками.

IMG_2017

DSC_6253

DSC_6273

Серед восьми команд наші юні земляки проявили себе досить пристойно. Особливо ж порадували вихованці тренера Максима Мягкого, що займається з дітьми на базі спорткомплексу с. Круглик. Дуже добре виступили і борці Володимира Федорина з Новосілок.

І хоча тренуються вони порівняно недовго, але успіхи не забарилися. Приміром, на цих змаганнях вихованець дитячого будинку «Колиска дитячої надії» с. Новосілки та Шані Габор учень Максима Мягкого — виборов першу в своєму житті «золоту» медаль.

Він боровся з повною самовіддачею. І коли після фінального удару гонгу суддя підняв вгору саме його руку, семирічний переможець, не приховуючи емоцій, просто затанцював від радості. Серед інших нагороджених почесними «сріблом» та «бронзою» й інші вихованці Максима: Сашко Цікаленко, Микола Стерин, Руслан Тихонов.

Серед учасників турніру було чимало таких, хто вперше побував у спорткомплексі села Круглик. І всі одностайно підкреслювали відмінну організацію турніру. Адже все було продумано до дрібниць, починаючи з нагород — десяти комплектів кубків, медалей та премій до харчування та розміщення учасників змагань.

«У цього місця особлива аура, — так сказала матуся іншого юного борця Славка, що прибув на змагання зі столиці. — Тут діти відчувають щиру турботу про себе. І справді пишаються тим, що займаються греко-римською боротьбою».

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)