Перші змагання-перші перемоги

Вже наступного дня після урочистого відкриття, комплекс у Круглику приймав юних борців з усієї Київської області.

На спортивні змагання з греко-римської та вільної боротьби прибуло відповідно майже 200 спортсменів, які змагалися між собою у десяти вагових категоріях. Серед гостей переважали зовсім юні борці віком від шести до десяти років.

Цікаво, що у турнірі брали участь навіть дівчата. Одна з них — Валерія Гарбуза — вихованка тренера з класичної боротьби Сергія Гайдаманчука, керівника спортивного клубу «Чисте серце» селища Чабани, отримала «срібну» медаль за ІІ місце. До речі, Сергій Гайдаманчук привіз на змагання команду з 15 спортсменів. І усі вони дуже добре показали себе. За словами Сергія Сергійовича, на спортсменів молодшого віку ці змагання справили глибоке враження. Адже спортивно-оздоровчий комплекс оснащено за найвищими стандартами. Крім того організатор турніру — Юрій Цікаленко врахував все до найменших деталей.

IMG_4733

IMG_2026

IMG_1918

IMG_1965

На двох килимах, одночасно мірялися силами представники двох видів боротьби. Емоції вирували, пристрасті «зашкалювали». …А ще того дня відбувся один символічний і приємний збіг обставин. У спортивно-оздоровчому комплексі, збудованому на честь Святого великомученика Георгія Побідоносця, на килим вперше вийшов семирічний хлопчик-сирота на ім’я Георгій, вихованець дитячого будинку «Колиска дитячої надії». Юний борець щойно почав вивчати секрети греко-римської боротьби під керівництвом тренера Максима Мягкого. Перший бій і перший успіх — хлопець виборов почесну «бронзову» медаль за участь у цьому турнірі. Цікаво, що ця історія має ще приємніше продовження: вже через місяць хлопчика, який так хотів мати власну родину, всиновили. Тепер у Жорика є справжня сім’я.

— Тепер, коли Жора залишив дитячий будинок, троє наших вихованців продовжують тренуватися у залі боротьби в Круглику. — говорить директор дитячого будинку Тетяна Петруннікова. — І що цікаво, заняття спортом стимулюють їх до навчання в школі. Тож ми дуже вдячні Юрію Цікаленку за таку можливість — займатися спортом в прекрасних умовах».

— Заради цього я й будував цей комплекс, щоб діти з нашого району здобували тут свої перемоги та навчалися досягати своїх вершин, — говорив організатор змагань Юрій Цікаленко, вручаючи переможцям дипломи та нагороди.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)