Усі учасники «Веселих Стартів» відчули солодкий смак спортивного свята

Нещодавно у Вишнівській ДЮСШ за підтримки заслуженого тренера України, благодійника — Юрія Цікаленко, Вишневої міської ради, Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та КП «СК «Вишневе» під керівництвом Віктора Кіріченка відбулися обласні змагання з баскетболу «Веселі старти».

У змаганнях взяло участь 22 команди з усіх куточків Київщини. Звісно, і команда Києво-Святошинського району.

Змагання відбувалися у справжній спортивній атмосфері. Прагнення до перемоги допомагало юним спортсменам демонструвати усі свої вміння та навички. Адже сувора суддівська бригада на чолі з головним суддею директором районної ДЮСШ Ігорем Круподьоровим оцінювала вміння команд вести м’яч над головою, між ногами тощо. Особливо напруженим було змагання зі стрітболу, під час якого були і вдалі передачі, і влучні кидки, і потужна підтримка вболівальників, і хвилі радості.

71_filtered

За словами одного з організаторів Віктора Кіріченка, змагання відбулися на високому рівні. Про забезпечення нагородами подбав заслужений тренер України і великий популяризатор спорту — Юрій Цікаленко. «Ми щиро дякуємо Юрію Володимировичу за таку підтримку. Адже це вже не перші змагання, які відбуваються у Вишневому завдяки йому», — наголосив Віктор Іванович.

В урочистій обстановці відбулося і нагородження переможців. Так, «золоті» медалі та кубок вибороли юні спортсмени з Броварів, на другому місці — команда з Іванківського району, на третьому — з Переяслава-Хмельницького. На жаль, києвосвятошинці у цих змаганнях делікатно поступилися гостям і були четвертими.

Втім, про те, щоб наші юні земляки та усі без винятку учасники «Веселих стартів» відчули смак свята, подбав Юрій Цікаленко — він подарував кожній команді по смачному торту від «Рестограду «Імперія».

— Дітям змалечку потрібно прищеплювати любов до спорту та здорового способу життя, — переконаний Юрій Цікаленко. — Адже спорт допомагає формувати характер, вчить долати складні життєві ситуації та робить людей сильними і здоровими. А для цього мені не жаль ні часу, ні зусиль, ні коштів.

За словами Юрія Цікаленка, окрім спортивно-оздоровчого центру для занять греко-римською боротьбою у Круглику, вже ведуться перемовини про спорудження на території району ще одного спортивного закладу, де діти також зможуть безкоштовно навчатися та вчитися перемагати.

 

12 квітня 2012 року «Вибір» № 1(14)