Юрій Цікаленко: «Роблю все можливе для майбутнього наших дітей та держави»

З Божою допомогою, з благословення митрополита Володимира та за фінансової підтримки депутата Київської обласної ради Юрія Цікаленка буде збудовано першу в Україні загальноосвітню спортивно — оздоровчу школу з православним спрямуванням, яку назвуть на честь Андрія Первозванного

У Вишневому побудують православну гімназію. Рішення про це було прийнято 28 серпня на черговій сесії Вишнівської міської ради. Одноголосним рішенням депутати виділили земельну ділянку в розмірі 1,7 га під будівництво загальноосвітньої спортивно-оздоровчої школи з православним спрямуванням на честь апостола Андрія Первозванного.

Рік тому митрополит Київський і всієї України Володимир благословив ідею, запропоновану громадою парафії Вознесіння Господнього Вишневого щодо створення православної гімназії з державною атестацією загальноосвітньої середньої школи.

Untitled-2

Оскільки подібний навчальний заклад буде першим в Україні, його вирішено назвати на честь Святого Андрія Первозванного. Ідею будівництва Православної гімназії підтримав депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко, котрий взяв на себе видатки щодо виготовлення проекту та кошторисної документації. А також заявив, що має намір взяти участь і в будівництві школи. За словами настоятеля парафії Вознесіння Господнього, благочинного Києво-Святошинського парафії отця Василя Русінки, православна гімназія матиме чотири поверхи, просторі спортивні, музичні, хореографічні, художні зали-студії.

Загальна площа гімназії складе 19619,20 м. кв. та буде розрахована на 36 класів, а також матиме спортивний стадіон. Під час обговорення ідеї про будівництво гім­назії Юрій Цікаленко на­ голосив на тому, що цей унікальний навчальний заклад створюється в першу чергу для дітей Вишне­вого та району. Вже за тиждень у Свя­то­-Вознесенському ка­федральному соборі Вишневого відбувся молебень про Боже сприяння у добрій справі будівництва православної гімназії. Ра­зом із настоятелем храму отцем Василієм Русінкою Божого благословення просили депутат Київської обласної ради Юрій Ціка­ленко та розробники про­екту і кошторисної доку­ментації Ігор Артеменко та Сергій Кураскін. — Саме сьогодні ми розпочнемо розробку проекту, — повідомив пан Сергій після завершення молебню. – Бо без молит­ви до такої справи прис­тупати не можна.

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20                                              

Тетяна Зубкова