Свято для багатодітних родин

Тепла і затишна атмосфера панувала на святковому заході, що відбувся 7 вересня у Центрі творчості «Оберіг» для багатодітних родин Києво-Святошинського району з нагоди початку нового навчального року. Організували свято Наталія Костина і Тетяна Ковальчук, керівники двох громадських організацій: «Молоді регіони» та «Родина – 7-я». А відомий благодійник — Юрій Цікаленко додав до свята його неодмінні атрибути — подарунки та солодкий стіл.

— У цій залі зібралася незвичайна аудиторія, — говорить директор навчального закладу Надія Скакодуб, відкриваючи захід. – Мені приємно бачити тут вас, членів громадської організації «Родина 7 – я» зі своїми дітками. І на зустріч із вами приїхав також багатодітний батько, заслужений тренер України — Юрій Цікаленко.

— Мені добре відомі проблеми, з якими стикається кожна багатодітна родина. Бо я і сам щасливий батько чотирьох діток, яких нам із дружиною послав Господь. А сьогодні я хочу поспілкуватися з вами, щоб ви розповіли мені про вашу організацію. І якусь частину проблем ми разом із вами вирішимо.

Untitled-3

Голова організації Тетяна Ковальчук розповіла про започаткований проект «Мальовнича Україна для дітей», завдяки якому діти з багатодітних родин отримають змогу доторкнутися до історико — культурних надбань нашого народу та відвідати визначні місця України. У свою чергу, Юрій Цікаленко з великою радістю висловив бажання долучитися до реалізації цього проекту. Тож тепер члени організації вже планують майбутні екскурсії. Не обійшлося того дня і без приємних несподіванок.

Серед присутніх багатодітних матусь була і жителька Чабанів Наталія Лагута. Вона почула ім’я Юрія Цікаленка і попросила слова. Як виявилося, Юрій Володимирович у відповідь на письмове звернення від пані Наталії вже кілька разів надавав допомогу на лікування її сина, одного з двох близнюків, Антона Нитюка, хворого на ДЦП.

— Мені дуже приємно бачити вас тут, дорогий Юрію Володимировичу, і познайомитися із вами особисто. Адже ви вже кілька разів через своїх представників надавали допомогу на реабілітацію Антона. Щиро дякую вам за добре серце та чуйність. Нехай Господь оберігає і вас, і вашу родину.

Юні глядачі та їхні батьки щедрими оплесками вітали своїх однолітків – вихованців «Оберегу», котрі зі святкової сцени дарували свої пісні: Аню Савчук, Аліну Солоненко та вихованку Боярського будинку культури, дівчинку з багатодітної родини Валерію Гоц. Малеча радо спілкувалася з гостями та між собою. Приємним завершенням свята стало вручення подарунків – наборів канцелярського приладдя та солодкий стіл, під час якого батьки із задоволенням спілкувалися з Юрієм Цікаленком.

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20  

Ірина Лабуцька