Район відсвяткував День незалежності

За вже усталеною традицією історична частина Боярки стала епіцентром районного святкування Дня незалежності України. Боярчани та гості міста у вишиванках, святкові привітання та нагороди, подарунки, виставка творів місцевих митців, насичена концертна програма ñ таким було свято, яке вирувало на подвір’ї Боярської ЗОШ №1.

Untitled-4

Untitled-5

Для створення святкового настрою того дня у Боярці було все. Навіть величезний торт у вигляді державного прапора України. Саме цей подарунок до свята найбільше припав боярчанам до смаку у переносному і прямому значеннях слова. Поруч із тортом фотографувалися, спостерігали за тим, як шефкухар «Рестограду Імперія» — Ярослав, ріже його на шматочки. Ним ласували усі охочі. А дітвора, крім торта, ще й добряче поласувала різноманітними фруктами та солодощами, а дорослі — пиріжками, бутербродами та іншими наїдками.

Тож виступ відомого благодійника Юрія Цікаленка із святкової сцени глядачі сприйняли дуже привітно. А він, в свою чергу, щиро побажав боярчанам здоров’я, радості, успіхів, а місту — процвітання. і висловив переконання, що попереду на них чекає ще багато добрих спільних справ.

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20