«Зеніт» зустрічав фізкультурників

7 вересня, напередодні Дня фізкультури і спорту, стадіон «Зеніт» став епіцентром районного спортивного свята за участю вихованців Києво- Святошинської ДЮСШ при відді3 лі у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Привітати юних спортсменів прибули шановані гості, зокрема, депутат Київської обласної ради, заслужений тренер України Юрій Цікаленко та чемпіон Європи з греко-римської боротьби, учасник Олімпіади — 2012 Василь Рачиба.

Untitled-6

Untitled-7

Юрій Цікаленко, звертаючись до дітей, побажав їм міцного здоров’я та значних успіхів у навчанні і спорті. І повідомив, що на усіх учасників спортивного свята чекає пригощання, а на переможців – пам’ятні подарунки. Ці слова діти зустріли щирими оплесками.

Привітали юних спортсменів чемпіон Європи з греко — римської боротьби та учасник олімпійських Ігор — Василь Рачиба. А далі початися показові виступи вихованців секцій важкої атлетики і тхеквондо ДЮСШ та змагання учасників спортивного свята з волейболу, футболу, легкої атлетики, настільного тенісу. До речі, змогу пограти у настільний теніс отримали й усі охочі.

Рум’яні щічки, сяючі очі дітлахів свідчили про те, що свято вдалося на славу. Особливо — смачне його завершення у вигляді бутербродів та солодощів, якими Юрій Цікаленко щедро почастував дітей.

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20