Турнір з дзюдо – до Дня селища

До речі, вже за два дні на новий килим чекало перше значне випробування – відкриті змагання з дзюдо, які відбулися на честь Дня селища Коцюбинського. Близько 160 юних спортсменів з Ірпінського регіону та Києво- Святошинського району зібралися 8 вересня, щоб вкотре проявити свою майстерність та отримати новий досвід участі у змаганнях.

Турнір проходив одразу на двох килимах, один із яких – подарований секції дзюдо з нагоди Дня селища. У залі, заповненій учасниками та глядачами, вирували спортивні пристрасті. Блискавично відбувалися поєдинки, юні спортсмени змінювали один одного на килимах.

Після завершення індивідуальних змагань на усіх спортсменів чекав при ємний сюрприз. Адже організатор змагань, заслужений тренер України -Юрій Цікаленко подбав і про харчування для дзюдоїстів. Тож під час перерви усі вони трохи підкріпилися.

Забезпечення турніру кубками та медалями також взяв на себе Юрій Володимирович. Тому особливо приємно було дітям приймати з рук заслуженого тренера України Юрія Цікаленка заслужені нагороди. Разом із Юрієм Володимировичем переможців нагороджу вав учасник Олімпіади 2012, чемпіон Європи з греко-римської боротьби Василь Рачиба.

Того дня на адресу організатора турніру звучало чимало добрих слів. Зокрема один із родоначальників розвитку дзюдо у Коцюбинському заслужений тренер України Віктор Ткаченко під час свого виступу порівняв Юрія Цікаленка з відомим у Коцюбинському Іваном Андрійовичем Садовським, колишнім генеральним директором Бучанського ДОКу, який опікувався розвитком спорту у селищі. Дякували організатору і директор ДЮСШ Олександр Червоний та директор ЗОШ №18 Ігор Лошицький. Адже це вже другий турнір у Коцюбинському, що відбувається за безпосередньої підтримки Юрія Цікаленка.

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20