Зникала яма!

Саме так, з радістю та здивуванням, реагували минулого понеділка учні ЗОШ №18, що в Коцюбинському, та їхні батьки. Адже тій ямі виповнилося вже кілька десятків років. Її пам’ятають батьки нинішніх школярів. А скільки забруднених штанців та взуття за ці роки з’явилося у заліку цієї ями?! Саме її побачив депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко під час відвідин школи з нагоди вручення юним спортсменам борцівського килима.

Untitled-13

Побачив – і вирішив, що не місце ямі на шкільному подвір’ї. Вже за кілька днів на місці глибокої калюжі з’явилася свіжа асфальтова латочка. Саме її малеча залюбки взялася розмалювати, щоб у такий спосіб подякувати меценату за врятовані штанці та коліна.

Катерина Ющенко, мама юного дзюдоїста, жителька Коцюбинського: «Юрій Цікаленко – це єдина людина, котра почула наші прохання та миттєво від реагувала. Приміром, 9 травня турнір на кубок Перемоги у Коцюбинському був на грані зриву. І саме Юрій Цікаленко простягнув нам тоді руку допомоги. Навіть такий жест – асфальтування ями на шкільному подвір’ї, яку я пам’ятаю з часів власного шкільного життя, – свідчить про чуйність цієї людини».

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20