Вишневе надихає на доброчинство

«Вишневе за ці роки стало для мене рідним та близьким», — так охарактеризував відомий благодійник і меценат — Юрій Цікаленко своє ставлення до міста, яке минулої неділі відсвяткувало 125-й день народження.

До добрих друзів на іменини прийнято приходити з подарунками – тож і приготував Юрій Володимирович для вишнівчан цілу зливу приємних несподіванок та сюрпризів.

Так, саме завдяки Юрію Цікаленку святковий концертний марафон прикрасився яскравими виступами справжніх зірок. Добірка веселих українських пісень у виконанні народного фольклорного колективу «Золоте зерно» Обухівського районного будинку культури під керівництвом заслуженого працівника культури Раїси Корнієнко нагадала жителям Вишневого про витоки українського роду. Виступ відомого співака Василя Бондарчука зібрав під сценою молодих шанувальників сучасної естради. Розчулив до сліз виступ вихованців дитячого будинку «Колиска дитячої надії» з с. Новосілки, які підготували для вишнівчан пісеннохореографічну композицію. А виступ юної гімнастки Аліни Гіоєвої надихнув усіх глядачів прагненням до справжньої краси та здоров’я.

Untitled-14

Приємним моментом стало вручення подарунків багатодітним матерям. П’ятеро із них отримали презенти прямо на святковій сцені, а до решти представники Юрія Цікаленка завітають додому.

Та на цьому подарунки від Юрія Цікаленка не закінчилися. Впродовж усього дня прямо на вулиці Жовтневій дихали жаром ковальські міхи, жевріли розпечені вуглини і мерехтіли від жару смужки заліза, які під вправними рухами коваля із Ніжина Євгена Гордієнка перетворювалися на гарненькі підківки.

А поруч невтомно обертався гончарний круг і руки, білі від глини, вправно чаклували над майбутнім горнятком. А потім хтось із щасливців брав у долоні гончарний виріб, дивуючись власній вправності. Ці майстри прибули до Вишневого на запрошення Юрія Цікаленка.

Втім, після найкращих видовищ хочеться смачно поїсти. Тому Юрій Цікаленко подбав і про цю частину святкування. Напроти сцени було розгорнуто святкові столи з частуванням для вишнівчан на будьякий смак. Для дітвори – було вдосталь солодощів, для усіх, хто зголоднів, — рибна юшка, бутерброди, котлети, смажена риба, фрукти, овочі тощо. А велетенський торт, порізаний на сотні шматочків довершив святкову вечерю неземною насолодою.

«Найбільший скарб цього міста – це ви, його жителі, — говорив зі сцени Юрій Цікаленко. – Саме ви надихаєте мене на добрі справи на благо громади. Тож нехай Вишневе розвивається та процвітає, а я і надалі плідно працюватиму заради цього».

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20 

Тетяна ЗУБКОВА