Футболісти щасливі, батьки — спокійні

Міні-футбольне поле, що знаходиться поблизу Вишнівської ДЮСШ, одне з улюблених місць для місцевих футболістів. Це дуже тішить, адже свідчить про те, що вишнівська молодь любить спорт і підтримує здоровий спосіб життя. Разом із цим, така популярність майданчика має й зворот ній бік ó покриття та огорожа швидко руйнуються.

Ще кілька днів тому сітка навколо нього була геть понівечена, окремі її секції просто вибиті. Нині все змінилося — огорожу полагоджено. Привести до ладу улюблене вишнівськими футболістами поле взявся заслужений тренер України — Юрій Цікаленко. Він розповідає, що якось проїжджав повз майданчик, і саме тієї миті на дорогу викотився м’яч, а слідом за ним вибіг хлопчик, котрий не зважав на машини, що проїжджали дорогою. На щастя, біди не сталося. Але такі випадки повторювалися знову і знову, м’ячі щоразу вилітали на проїжджу частину, адже на майданчику практично не було огорожі.

Untitled-19

Untitled-20

Отож, за підтримкм Юрія Цікаленка і була проведена реконструкція футбольного майданчика. На час робіт його було закрито, тож футболісти навіть встигли засумувати. Але цієї середи вони знову отримали поле у своє розпорядження. Свідками події стали вихованці та тренери ФК «Вишневе», заступник міського голови Сергій Пишний та, звісно, ініціатор та спонсор реконструкції Юрій Цікаленко. Він, до речі, подарував юним футболістам смачнючий торт. Проте, частування хлопці від клали на потім, адже бажання поганяти м’яча виявилося сильнішим.

Задоволеними залишились і звичайні вишнівчани, котрі також були на відкритті. Вони кажуть — тепер за дітей спокійні.

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20                                              

Марина МАНДЗЮК