«Ренесанс» дочекався підтримки

Вихованців клубу спортивного танцю «Ренесанс» у Вишневому добре знають: без них не обходиться жодне свято, жоден концерт. Проте, як виявилося, юні танцюристи мають проблеми із залом для тренувань. На сьогодні маленькі танцівники проводять заняття у залі четвертої вишнівської школи, але він не облаштований належним чином. Не так давно для занять клубу було виділене підвальне приміщення. Але для проведення занять там необхідно було облаштувати вентиляцію, встановити сантехніку, освітлення, зробити ремонт. Коштом батьків це зробити неможливо.

Untitled-21

Untitled-22

На одне із тренувань маленьких танцюристів завітав заслужений тренер України Юрій Цікаленко. Як завжди, до дітлахів він прийшов не з порожніми руками, а із солодким подарунком. Знаючи про проблеми із залом, Юрій Цікаленко запевнив, що вже з понеділка розпочнуться позитивні зрушення. Зокрема, він спробує допомогти в облаштуванні виділеного залу. Окрім того, він попросив батьків вихованців клубу не мовчати про проблеми, писати звернення, стукати у всі двері. Тоді, про те, що вони потребують допомоги принаймні знатимуть. Адже неможливо ви рішити проблему, не знаючи про її існування.

Спілкувався Юрій Цікаленко не лише з дорослими, але й з дітлахами. Спілкування вийшло при ємним і довірливим, дехто з малюків навіть поділився своїми секретами із Юрієм Володимировичем «на вушко».

Батьки та малюки висловили надію, що вже зовсім скоро вони танцюватимуть у новому залі.

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20                                       

Марина МАНДЗЮК