У Боярській ЗОШ №3 розпочато ремонт даху

Це була дуже болюча проблема, яка хвилювала адміністрацію навчального закладу, а особливо батьків дітей, які навчаються у школі.

Адже у цьому році Боярській ЗОШ №3 виповнюється 50 років і за цей період жодного разу там капітально не ремонтували дах.

Untitled-23

Untitled-24

— Під час дощової погоди він страшенно протікав, — розповідає директор школи Стелла Михайлова. — Ми навіть мріяти не могли про те, щоб хтось взявся відремонтувати дах школи. Адже це дуже велике капіталовкладення. А враховуючи примхи погоди, шкільний дах міг би не витримати цієї зими.

Про цю проблему дізнався депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко — до нього з проханням допомогти з ремонтом даху звернулися батьки учнів, які навчаються у школі. І, Юрій Цікаленко прийняв рішення взятися за ремонт даху.

Наразі до Боярської третьої школи завезено новий шифер і ремонтні роботи вже розпочато. Вони триватимуть близько двох тижнів. Усі висотні роботи, звісно, виконуватимуться в неурочний час з максимальною обережністю та врахуванням правил безпеки. Це буде дуже добрий подарунок школі, яка святкуватиме свій 50 річний ювілей 12 жовтня.

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20