За добрими слова – добрі справи

1 вересня для усіх школяриків України пролунав перший дзвоник. У цей святковий для них день в усіх навчальних закладах району та Приірпіння лунали щирі привітання та побажання, вручалися подарунки від численних гостей.

Серед них – і відомий благодійник, заслужений тренер України, депутат Київської обласної ради — Юрій Цікаленко.

Він особисто відвідав більшість шкіл Ірпеня і передав подарунки для дітей – набори м’ячів та енциклопедій, а першокласникам – ще й по іконці кожному та по смачному торту на клас. Крім цього представники від Юрія Цікаленка завітали до кожної школи з подарунками та привітаннями.

Untitled-25

Untitled-26

Зустрічі з педагогічними колективами Ірпінських шкіл, під час яких озвучувалися проблеми, що хвилюють їх, відбулися в дуже теплій та приязній атмосфері. Для усіх у Юрія Цікаленка знайшлося добре слово. А за добрими словами Юрія Володимировича завжди стоять добрі справи. І саме про цю рису вже добре знає переважна більшість жителів Київщини.

— Я приїхав до вас вперше, але не востаннє, — говорив вчителям Юрій Цікаленко. – Переконаний, що у нас попереду ще буде багато спільних добрих справ.

До речі, одну із них Юрій Цікаленко зробив того дня у Боярці. У відповідь на прохання директора Боярської ЗОШ №5 Валентини Кривенко саме 1 вересня до школи було доставлено новий комп’ютер.

— Я дякую вам за подарунок та за вірність власному слову, — зауважила Валентина Володимирівна, – а цю якість нині не дуже часто зустрінеш у людях.

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20