Літопис десятиліття-це історія творення інформаційного простору Боярки

Важко уявити сучасний світ без засобів масової інформації. Маленькі та великі міста і навіть села нині мають власні сайти та газети. Уже ціле десятиліття в інформаційному просторі Боярки успішно працює Комунальне підприємство «Інформаційне агентство «Боярка-інформ».

Створене на підставі рішення 20 сесії Боярської міської ради від 9 жовтня 2003 року, воно затвердило свій Статут 24 червня 2004 року рішенням № 30/269 на 30 сесії Боярської міської ради. Власне з цього моменту можна говорити про появу явища під назвою «Боярка-інформ».

На початках, у 2003 році, створенням інформаційного агентства опікувався депутат Боярської міської ради Артур Козачук. Він же став і першим керівником підприємства. Завдяки зусиллям його команди побачила світ газета під назвою «Боярський регіон».

У липні 2006 року КП «ІА «Боярка-інформ» очолила Тетяна Зубкова. У жовтні цього ж року газету було перейменовано на «Боярка-інформ». Часопис було включено до каталогу місцевих видань, він отримав передплатний індекс, що стало новим етапом у розвитку підприємства. Іще одна знакова подія відбулася влітку 2007 року: редакція отримала постійну резиденцію – скляне «ластівчине гніздо», прибудоване на другому поверсі бібліотеки по вулиці Молодіжній, 77. Тут газета «живе» й досі.

Перші паростки інформаційної діяльності на теренах міста міцніли та розвивалися. У 2008 році комунальне підприємство очолив Іван Цушко. З його «епохою» пов’язані поява інтернет-сайту, формування ринку зовнішньої реклами, перші кроки у напрямку створення міського радіо і телебачення.

У листопаді 2010 році виконувачем обов’язків директора було призначено Олександра Михайлюту. Йому на зміну у серпні 2011 року прийшла Ксенія Заваліна. У лютому 2012 року виконувачем обов’язків, а згодом і директором було призначено Катерину Осадчу. За час її роботи Боярка отримала власну міську систему оповіщення, було оновлено офіційний сайт Боярської міської ради, змінено дизайн газети.

Починаючи з лютого 2013 року і донині КП «ІА «Боярка-інформ» очолює Ганна Коваленко. За цей період було значно поліпшено інформаційне наповнення сайту, кардинально змінено, урізноманітнено форму подачі матеріалів газети «Боярка-інформ», розпочато реалізацію давніх намірів попередніх керівників щодо створення міського телебачення. Так, стартував проект «Боярські новини» у форматі інтернет-телебачення. Активний розвиток реклами – це той напрямок, що передбачає удосконалення форм співпраці з різними установами, організаціями і окремими рекламодавцями, адже тут криється резерв не тільки інформаційної, а й фінансової політики.

Проблеми, що часто переслідують агенцію, долатимуться разом з Боярською міською радою, у віданні якої перебуває Комунальне підприємство, але насамперед за участі громадських організацій, широкого кола місцевих жителів.

24 червня відбулися урочистості з нагоди 10-річчя «Боярка-інформ». Привітати іменинників зі святом прибуло багато друзів: колеги журналісти, боярські комунальники, керівники освітніх закладів міста, депутати міської ради. Подарунки, добрі слова і побажання – атмосфера була по-справжньому святковою. Приємним сюрпризом для усіх став солодкий подарунок від давнього друга Боярки і зокрема газети «Боярка-інформ» голови громадської організації «Союз православних сил», депутата Київської облради Юрія Цікаленка.