Новий відлік співпраці у Петрівському

Саме так назвав депутат Київської обласної ради Юрій Шкаленко новий годинник при в’їзді до Петрівського, встановлений спільно з сільським головою Антоном Овсієнком.

Цей годинник з’явився напередодні подвійного свята, яке святкувало Петрівське 1 вересня — Дня знань та Дня села.

Шкільний стадіон того дня вмістив і простору сцену з хорошим звуком, і численних глядачів та учасників свята. Атракціони та забави, частування і спілкування, цікавий концерт та виступи почесних гостей — таким було 1 вересня у Петрівському. За традицією, урочисту частину відкрив сільський голова Антон Овсієнко. Теплими побажаннями, привітаннями та подарунками рясніли виступи численних гостей.

Один із них – відомий благодійник, депутат Київської обласної ради — Юрій Цікаленко. «Я щиро вітаю громаду Петрівського зі святом, — говорив Юрій Володимирович. — І переконаний, що новий годинник, який відтепер зустрічає та проводжає усіх жителів та гостей Петрівського, символізуватиме собою новий відлік нашої співпраці на благо громади села». Та який же День села без частування? Смачні наїдки та великий торт з привітанням від Юрія Цікаленко були високо оцінені наїдки та петрівчанами. Тож свято вдалося на славу і, зокрема, завдяки зусиллям Юрія Цікаленка.

 

14 вересня 2012 року «Правда України»№20