Відремонтовано дах у помешканні інваліда

Швидко відгукнувся благодійник і меценат — Юрій Цікаленко на прохання про допомогу, яке надійшло від жителя Ірпеня, інваліда II групи через вади слуху Володимира Клокуна, котрий сам виховує двох неповнолітніх синів Івана та Євгена. Причому молодший хлопчик — хворий на ДЦП.

Як виявилося, просити про допомогу Володимира Івановича змусила проблема, яку він не зміг вирішити самотужки. Суть така: родина мешкає у старому будинку, успадкованому Володимиром від батьків. Помешкання давно не бачило ремонту, а надто його потребував дах, що почав сильно протікати від негоди. Сам Володимир, хоча і працює та отримує пенсію, але коштів на такий масштабний ремонт не мав. Спробував взяти у банку кредит — навіть звертався до кількох різних банківських установ. Але глухонімому клієнту в наданні кредиту відмовили.

Від безвиході чоловік не знав що робити. Адже літо закінчується, кілька тижнів проливних дощів змусили його розхвилюватися не на жарт. Тому Володимир Клокун звернувся до Юрія Мельника, котрий свого часу очолював управління у справах сім’ї, молоді та спорту. В свою чергу Юрій Васильович озвучив цю проблему Юрію Цікаленку, з яким щойно познайомився.

— Я багато чув про чуйність цієї людини, — говорить Юрій Мельник. — Але навіть сам не очікував, що він так швидко відгукнеться.

Нещодавно до помешкання Володимира Клокуна завітали гості — Юрій Цікаленко з помічниками. Як годиться, перший раз переступили поріг помешкання з хлібом у руках та продуктами й іграшками для дітей.

Юрій Володимирович оглянув дах — там за його дорученням було замінено шифер. І залишився задоволеним. Схвильований господар Володимир Клокун через старшого сина Іванка (хлопчик, на щастя, і чує, і говорить нормально) передав гостям щиру вдячність за таку своєчасну допомогу.

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20