Продовжується будівництво храму в Ірпіні

Жителі Ірпеня (Романівки), певно, зі здивуванням відмітили той факт, що будівництво храму Георгія Побідоносця значно прискорилося. Це сталося завдяки тому, що церковна громада заручилася підтримкою відомого мецената — Юрія Цікаленка, котрий взяв на себе справу храмобудування.

— Багато хто з кандидатів обіцяв нам допомогу, — говорить настоятель храму отець Володимир Молнар. — Та жоден з «обіцяльників» не дотримував свого сло­ва. Аж доки не з’явився Юрій Володими­рович. Мені ще не доводи­ лося зустрічати людину, для якої власне слово має таку вагу. Слово Юрія Ціка­ленка — щире золото.

Untitled-31

— Я, грішний раб Божий, роблю те, що повинен робити. — У свою чергу, зауважив Юрій Цікаленко. — Завжди маю бажання допомагати народу Божому, ді­тям, церкві. А коли Господь дає мені можливість, то роблю це з великою ра­дістю на славу Божу. І дякую Господу за все. Насправді не я, а сам Господь будує цей храм нашими руками.

Відтепер на будівельному майданчику постійно відбувається якийсь рух. Посту­пово зростає храм. Парафіяни та насто­ятель не сумніваються, що зовсім скоро новий красень храм з’явиться на церков­ному подвір’ї.

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20