Зустріч з медиками Петропавлівки

Нещодавно до ПетропавлівськоБорщагівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини завітав дорогий гість — депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко.

— Я давно хотів познайомити­ся з вашим колективом, — звер­нувся Юрій Володимирович до головного лікаря медичної амбулаторії Зінаїди Григоренко та до її колег.

— Я вважаю, що розвиток соці­альної сфери — це дуже важли­ва справа не лише для держави, а для усіх небайдужих людей, котрі можуть щось зробити для підвищення соціальних стандар­тів життя громадян. Тому вважаю своїм обов’язком підтримувати заклади освіти і охорони здо­ров’я.

Untitled-51

Untitled-61

Свої слова Юрій Цікаленко, як завжди, підкріпив вчинками — привіз для медамбулаторії необхідне обладнання, медикаменти і навіть по комплекту літніх та зи­мових шин. Цьому подарунку Зі­наїда Павлівна зраділа особливо.

— Це дуже доречний подарунок, адже у нашого автомобіля шини стали практично «лисими», а їздити на таких колесах дуже небезпечно.

Користуючись нагодою, Юрій Цікаленко поспілкувався з меди­ками, розповів про свою діяль­ність. Лікарів, зокрема, дуже за­цікавила діяльність Юрія Володи­мировича в галузі розвитку спорту серед дітей. Вони навіть попросили відкрити у Петропав­лівській Борщагівці якісь секції для дорослих. Юрій Цікаленко пообіцяв врахувати у своїй діяль­ності і цей аспект.

 

14 вересня 2012 року «Правда України» №20